O nas

Powołaliśmy do życia portal o tematyce wystroju i aranżacji wnętrz, ponieważ poczuliśmy potrzebę podzielenia się swoją wiedzą i przemyśleniami na ten temat. Osoby publikujące na łamach naszego portalu posiadają wykształcenie w tym kierunku, ale są także pasjonatami cały czas zgłębiającymi różne problemy dotyczące wystroju i dekoracji wnętrz, doboru materiałów wykończeniowych, dzielącymi się inspiracjami i wieloma innymi tematami, które mogą okazać się niezwykle przydatne dla każdego właściciela domu czy mieszkania.

wystrój tarasu meble

Mieszkanie powinno spełniać swoje zadanie, to znaczy zapewniać domownikom bezpieczeństwo, wygodę, wysoką funkcjonalność a przy tym posiadać ponadprzeciętne walory estetyczne. Każdy z nas dba o swoje mieszkanie wprowadzając różne ciekawe pomysły. My podzielimy się naszymi, jeśli coś Ci się spodoba, bez wahania możesz zastosować je w swoim przypadku.

Jesteśmy blisko z naszymi czytelnikami

Słuchamy naszych czytelników i staramy się w miarę możliwości dostosować nasz serwis pod ich potrzeby. Chętnie słuchamy sugestii, odpowiadamy na pytania i razem tworzymy to wspaniałe miejsce wymiany wiedzy i poglądów. Serdecznie zapraszamy do lektury i uczestnictwa w rozwoju portalu.

czytelnik serwisu wystrój wnętrz