balony reklamowe

Balony do reklamy outdoor. Czy naprawdę są tak skuteczna?

Reklama zewnętrzna to platforma do budowania świadomości marki oraz budowania widoczności i popularności marki. W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci reklama zewnętrzna stała się popularna, ale nie tylko ta technologia ulepszyła ją, aby można było uzyskać z niej to, co najlepsze. Sprawdźmy czy reklama typu outdoor jest tak skuteczna w rzeczywistości.

Balony na zamówienie używane na każdym wydarzeniu?

Jednym z największych aspektów nadmuchiwanej reklamy zewnętrznej jest fakt, że można ją wykorzystać do niemal każdego wydarzenia lub promocji. Wielkie otwarcia to zawsze świetny czas na założenie balonu i dodanie sztandaru Wielkiego Otwarcia. Ale ogólnopolska promocja na pełną skalę to także świetna okazja, aby przekazać wiadomość osobom, które codziennie przechodzą obok Twojej lokalizacji – Twoim zniewolonym odbiorcom. Promocja „Bezpłatne śniadanie” lub kampania „Kup jedno, jedne gratis”, która obejmuje cały region, to przykłady tego, jak balon reklamowy można powiązać z marketingowym mixem.

Balony reklamowe o nietypowych kształtach można zamontować w dowolnym miejscu

Praktycznie na każdej powierzchni można umieścić nadmuchiwany balon. Chociaż wiele z nich jest zainstalowanych na dachach, czasami instalacja naziemna jest bardziej odpowiednia dla twojego wydarzenia. Trawa, beton lub inny rodzaj twardej powierzchni to zwykle świetne miejsce na balon. Nawet garaż zapewnia dobrą widoczność!

Jak przyciągnąć uwagę klientów?

Przyciągnięcie klientów do Twojej lokalizacji, gdy jest 10 innych miejsc na tej samej ulicy, a wszystkie próbują zrobić to samo, jest wyzwaniem dla każdej firmy, dużej lub małej. Dlatego kiedy mówimy „daj się zauważyć”, mamy to na myśli. 85% rynku docelowego znajduje się właśnie tam, przejeżdżając codziennie obok Twojej lokalizacji, a większość z nich ma wizję tunelu. Balon reklamowy wychodzi z formy i generuje świadomość, jak nic innego.

Niezawodne balony o nietypowych kształtach

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy warto jest inwestować w outdoor to z pewnością dostałeś już klarowną odpowiedź. Balony o nietypowych kształtach to forma reklamy zewnętrznej, na którą warto ostatnimi czasy stawiać. Jest wyjątkowo zauważalna. Co więcej przykuwa uwagę najmłodszych co ma dodatkowy wpływ na odbiór przez taką grupę klientów jak rodzice. Za pośrednictwem firmy Ad Blow możesz uzyskać trwałe i estetyczne formy balonów o nietypowych kształtach.