Dom stan surowy

Domy w stanie surowym co warto wiedzieć?

Budowa domu to bardzo skomplikowany proces, który często potrafi zniechęcić. Decydując się na dom w stanie surowym od dewelopera, nie musimy nadzorować wszystkich prac budowlanych, co zdecydowanie pozwala zaoszczędzić czas.

Na co zwrócić uwagę przed kupnem domu?

Projektowanie i budowanie domu to czasochłonna praca, która wymaga od nas regularnego doglądania budowy i wszelkich formalności. Decydując się na zakup domu w stanie surowym możemy ominąć tą najtrudniejszą część. Warto jednak wziąć pod uwagę, że kupując dom od dewelopera nie będzie on w 100% taki jak chcemy, ponieważ musimy z reguły przyjąć gotowy projekt.

Dom w stanie surowym Tarnowskie Góry

Dom w stanie surowym otwartym to budynek, który posiada już ściany, stropy, dach oraz schody. Najłatwiej rozpoznać go po tym, że wszystkie ściany są już postawione, ale budynek nie jest zamknięty oknami czy drzwiami. Brak okien i drzwi to cechy charakterystyczna dla stanu surowego otwartego. Później przechodzimy do stanu surowego zamkniętego, gdzie mamy już wstawione okna, drzwi czy bramę garażową. Na tym etapie budowy domu nie podłącza się żadnych instalacji czy mediów. Powstają one na etapie wykończenia tj. w stanie deweloperskim.

Szukając nowego domu, sprawdź ofertę Lea Development i Wzgórze Witosa w Tarnowskich Górach: https://wzgorzewitosa.pl/domy-w-stanie-surowym-tarnowskie-gory.

Related Posts