wyciskarki soków

Koreańscy producenci wyciskarek – sprzęt AGD klasy premium

Wyciskarki do owoców i warzyw, to dla coraz większej ilości Polaków recepta na codzienne dostarczanie organizmowi wymaganych witamin. Świeżo wyciśnięte soki z owoców i warzyw, to solidna porcja witamin oraz innych cennych składników odżywczych. Dlatego Polacy coraz częściej po nie sięgają. Jeśli chodzi o ten sprzęt AGD, to słusznie utarło się, że najlepszą jakość i wydajność posiadają wyciskarki od producentów z Korei Południowej. W artykule, który czytasz postanowiliśmy się przyjrzeć trzem najpopularniejszym z nich. Mowa tu o markach Kuvings, Hurom oraz Angel.

Wyciskarka Hurom

Firma Hurom rozpoczęła swoją oficjalną działalność niedawno, bo w 2009 roku. jej historia sięga dużo wcześniej, ponieważ powstała na bazie firmy Dong Ah Industry znanej z produkcji wysokiej klasy sprzętu AGD od 1974 roku. Dzięki temu firma Hurom miała od początku wypracowane patenty oraz doświadczenie w produkcji sprzętu AGD. Obecnie firma Hurom jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych marek sprzętu kuchennego. Produkty Hurom są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. o czym może świadczyć 10 letnia gwarancja dawana przez firmę.

Wyciskarka Kuvings.

Wyciskarka KuvingsMarka Kuvings jest najprawdopodobniej najbardziej popularna z całego zestawienia. Należy ona do firmy Nuc Electronics Co.Ltd istniejącej od poand 30 lat, podczas których stała się ona topowym producentem wysokiej klasy urządzeń kuchennych, w tym wyciskarek Kuvings. Przez wiele lat istnienia firma Kuvings wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych patentów i nowości technicznych. Praktycznie co nowy model – wyciskarki Kuvings pokazują światu nowe funkcje i rozwiązania. Podobnie, jak w przypadku marki Hurom, wyciskarka Kuvings wykonywana jest z najwyżej jakości materiałów i także posiada wieloletnią gwarancję.

Wyciskarka Angel.

Ostatnią firmą, jaką chcieliśmy Państwu przedstawić jest Angel Co. Ltd. Istnieje ona od 1981 roku i podobnie, jak Kuvings przez ten czas wprowadziła wiele innowacji technicznych zmieniających świat urządzeń AGD. Firma Angel od początku stawiała na wyprodukowanie najbardziej wydajnej i zachowującej najwięcej składników odżywczych wyciskarki do soków, co im doskonale przez te wszystkie lata wychodziło. Do teraz za najbardziej wydajne uważane są właśnie modele marki Angel. Wyciskarki tej marki prezentowane są, jako najbardziej zaawansowane technologicznie oraz innowacyjne. Nie mija się to za bardzo sprawą, jednak najwyższa jakość wiąże się z bardzo wysokimi cenami, dzięki czemu firma Angel prezentowana jest czasem, jako Ferrari wśród producentów wyciskarek.

Strona producentów:
https://www.hurom.com/
http://kuvings.com/

Related Posts