Ozdoby na ścianę

Patenty na szybkie odnowienie ścian – sprawdź je!

Szukając pomysłu na aranżację swojego mieszkania, nie można pomijać kwestii ozdób na ścianach. To one dodają mieszkaniu konkretnego charakteru, stanowią poniekąd “odbicie” gustu i stylu właściciela. Pokaż mi swoją ścianę, a powiem Ci kim jesteś – aż chciałoby się powiedzieć. Co w sytuacji, jeśli nie mamy pomysłu na ciekawe ozdobienie ścian, a plakaty czy obrazy zwyczajnie nam się znudziły? 

Fototapety i naklejki

Choć wydawałoby się, że fototapety wraz z końcem lat 90-tych odeszły do lamusa, to tak naprawdę ostatnio przeżywają prawdziwy renesans! Trzeba tylko mieć na uwadze, że zarówno pod względem użytej technologii, jak i jakości nadruku, współczesne fototapety to prawdziwe dzieła sztuki. Ogromna ilość motywów sprawia, że każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Fototapeta w stylu glamour, rajskie wyspy, a może salon w środku lasu? Niemalże każdy pomysł klienta jest do zrealizowania. Fototapety sprawdzą się nie tylko w salonie czy sypialni, ale również w kuchni oraz łazience (należy wówczas wybrać wersję przygotowaną specjalnie pod te pomieszczenia). 

Osoby, dla których fototapety to zdecydowanie za dużo, mogą skorzystać również z bogatej kolekcji naklejek na ścianę. Różnorodne motywy i wzory dają ogromne pole do popisu. Są również niezwykle łatwe w zastosowaniu. Naklejki zwykle dostępne są w różnych wielkościach. 

Grzejnik dekoracyjny

Grzejniki zwykle staramy się ukryć w mieszkaniach za firanką lub zasłoną – zwłaszcza te żeliwne. Choć obecnie można zakupić ciekawe obudowy na tego typu grzejniki, to niezwykle ciekawym i artystycznym wręcz wariantem są grzejniki dekoracyjne. Dostępne w różnych kształtach i kolorach, można zamontować je na dowolnej wysokości. Wyglądem przypominają nowoczesną artystyczną instalację 3D. Naprawdę ciekawa ozdoba – i to nie tylko do industrialnego wnętrza!

Girlanda świetlna od Madam Stoltz – sposób na magiczny klimat w Twoim domu

Lampy madam stoltz

Ten patent świetnie sprawdzi się do ozdobienia nie tylko ścian wewnątrz naszych pomieszczeń, ale również na zewnątrz, np. w ogrodzie. Girlandy świetle składają się zwykle ze sznura małych lampek (najczęściej LED, choć nie zawsze). Tego typu aranżacje niezwykle pięknie wyglądają na industrialnych i surowych ścianach, których podkreśli nowoczesny styl. Natomiast klasycznym i subtelnym wnętrzom dodadzą odrobinę „pazura”. Nowoczesne girlandy świetlne oferuje producent Madam Stoltz – skandynawska firma, która zasłynęła połączeniem właśnie stylu skandynawskiego z…orientem! Lampy Madam Stoltz posiadają unikatowy charakter, który w kilka chwil odmieni Twoją ścianę! Wspomniane girlandy znajdziesz tutaj.

 

Related Posts