kuchnia

Szafki na wymiar do kuchni. Wybierz najlepsze rozwiązania

Szafki są centralnym punktem kuchni. Jasne, są to pudełka z półkami, szufladami i drzwiami, ale są to meble kuchenne i powinny być zbudowane tak, aby trwały z projektem, który odzwierciedla osobowość ich właściciela.

Niestandardowe szafki kuchenne

Szafy w kuchni zapewniają nieograniczone możliwości projektowania kuchni. Szafy z dużego sklepu sieciowego mogą być tańsze, ale nigdy nie mają lepszej wartości niż szafki wykonane na zamówienie. Kiedy zsumujesz wszystkie zalety niestandardowych szafek, zrozumiesz, czy w nowym projekcie budowlanym, czy w przebudowie jednego pomieszczenia, dlaczego właściciele domów, którzy wybierają niestandardowe szafki kuchenne, cieszą się swoją decyzją każdego dnia.

Szafki kuchenne na wymiar – korzyści

1. Zbudowane do końca – Szafy na zamówienie są wykonywane ręcznie przez wykwalifikowanych stolarzy – nie na liniach montażowych. Twórcy mebli są dumni ze swojej pracy, używając wysokiej jakości materiałów do gotowego produktu, który jest dziełem sztuki. Szafki na zamówienie to wysokiej jakości konstrukcja zbudowana z myślą o trwałości.

2. Lokalne zaopatrzenie – jeśli martwisz się o pochodzenie drewna użytego do twoich szafek, natychmiast dostrzeżesz korzyści z niestandardowych szafek. Masz znacznie szerszy wybór drewna do swojego projektu, w tym użycie lokalnego lub domowego drewna twardego, które zmniejsza wpływ na środowisko.

3. Osobisty wybór – Szafy niestandardowe zapewniają wysokiej jakości spersonalizowany wybór drewna, stylu, wykończenia, stylów drzwi i sprzętu, aby spełnić Twoje cele i potrzeby. Szafki magazynowe są produkowane na linii montażowej partiami w różnym czasie i często skutkują niepasującymi materiałami i wykończeniami. Szafki na zamówienie do kuchni wykonywane są na zamówienie z ręcznie wyselekcjonowanego drewna i jednocześnie wykańczane.

4. Zbudowany na miarę – Masz nietypowy układ kuchni lub niekonwencjonalny plan piętra? Szafki są przeznaczone do różnych rozmiarów kuchni, więc jeśli masz pozostałą ścianę, będziesz potrzebować wypełniaczy w tych obszarach. Wypełniacze, póki mają swoje miejsce, należy stosować oszczędnie w razie potrzeby. Niestandardowe drzwiczki szafek i szuflady można zbudować w dowolnym rozmiarze, który określisz, co sprawi, że wszystkie Twoje przestrzenie będą użyteczne, wykorzystując prawie każdy centymetr Twojej kuchni. Szafki kuchenne na zamówienie zapewniają dopasowany wygląd, niedostępny w przypadku szafek magazynowych.

Dowiedz się więcej o szafkach kuchennych i meblach do kuchni od biura projektowego MEBE Katowice na https://mebe.com.pl/. Kompleksowe usługi oraz możliwość wykonania kuchni na wymiar w pobliskich miastach: Sosnowiec, Chorzów, Tychy, Ruda Śląska, Zabrze i nie tylko.

Related Posts