regały biurowe

Szafy i regały biurowe – funkcjonalna aranżacja biura

Aranżacja biura nie należy do łatwych zadań – znalezienie właściwego i spełniającego indywidualne oczekiwania wyposażenia a także organizacja tej przestrzeni to nie lada wyzwanie. Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się jak przysłużą Ci się szafy i regały biurowe a także jakie inne meble mogą wspomóc Cię w aranżacji przestrzeni firmowej – zapraszamy do lektury!

Szafy i regały biurowe – co mają do zaoferowania?

Szafy i regały biurowe z pewnością przysługują się funkcjonalnej i wydajnej, z perspektywy pracowników i zarządzających, aranżacji biura. Pozwalające na właściwą organizację dokumentacji – w tym właściwą ją segregację w zależności od działu w firmie – szafy i regały biurowe są niezawodnym elementem wyposażenia biura. Wykorzystywane przeważnie w gabinetach regały biurowe zazwyczaj są niższe od szaf, dzięki czemu nierzadko stanowią przedłużenie powierzchni roboczej, którą zapewnia blat biurka gabinetowego. Nierzadko stoją na nich drukarki, skanery a także inne akcesoria biurowe mające usprawnić działanie firmy. Szafy biurowe tymczasem wykorzystywane są w przestrzeni HR a także księgowości, czyli miejscach, w których organizacja dokumentacji jest niezwykle ważna.

Regały biurowe – charakterystyka

Wiadomo już, że regały biurowe nie należą do mebli wysokich – dzięki temu świetnie spisują się w przestrzeniach o niskim stropie. Przez wzgląd na niewielką wysokość charakteryzują się one przeważnie większą szerokością, dzięki czemu pozwalają na wykorzystanie swojej powierzchni jako blatu dla akcesoriów biurowych. Wybrane ich modele cechują się jednak wysokością powyżej 1,8 metra, co sprawia, że trudno nazwać je niewielkimi. Otwarte, wysokie regały biurowe pozwalają na zastosowanie w przestrzeniach open space umożliwiając rozdzielenie poszczególnych segmentów biura. Chociażby to dowodzi, że warto również zwrócić uwagę na to, że regały biurowe (przez wzgląd na to, że nie zawsze są wsparte o ścianę) muszą charakteryzować się dużą stabilnością.

Czy szafy na ubrania do biura są ważne?

Szafy na ubrania bezsprzecznie kojarzą się nam z powierzchniami mieszkalnymi – znajdują się one przeważnie w przedpokojach i przedsionkach umożliwiając gościom pozostawienie odzieży wierzchniej w tej przestrzeni, dzięki czemu wilgoć oraz brud z zewnątrz nie są wnoszone do mieszkań. Podobne funkcje pełnią szafy na ubrania do biura w przypadku powierzchni użytkowych – właśnie one umożliwiają pracownikom oraz gościom firmy pozostawienie odzieży wierzchniej przy wejściu do firmy, dzięki czemu do jej wnętrza nie jest wnoszona wilgoć lub pył a zewnątrz. Szafy na ubrania do biura zapewniają nie tylko komfort swoich użytkowników ale również przyczyniają się do budowania pozytywnych konotacji z firmą przez osoby będące jej gośćmi.

Wysokiej jakości szafy na ubrania do biura a także regały biurowe znajdziesz w ofercie producenta mebli biurowych Davo Meble pod adresem: https://www.davomeble.pl/sklep/regaly-i-szafy-biurowe-8s0d1-i.html.

Related Posts