Do czego pasują białe listwy przypodłogowe?

Wiele osób jest zdania, że biały kolor jest niepraktyczny, szybko się brudzi i jest mało wyrazisty. W przypadku elementów wykończeniowych takich jak listwy przypodłogowe trudno się zgodzić z takimi opiniami. Większość listew jest wykonana z materiałów, które są łatwe w czyszczeniu i co więcej wykazują odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Co do względów estetycznych jest to temat dość sporny – o gustach jak wiadomo się nie dyskutuje. Natomiast prawdą jest że białe elementy wykończeniowe rozjaśniają wnętrze, sprawiają, że prezentuje się estetycznie.

Kolor listew pasujący do koloru podłogi

Niezależnie od tego czy remontujemy kuchnie, salon czy łazienkę. W każdym przypadku należy dobierać kolor listew do podłogi. Kolor biały uznawany jest za jeden z bardziej uniwersalnych. Białe listwy przypodłogowe pasują do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, glamour, w stylu nowoczesnym. Białe listwy przypodłogowe MDF świetnie sprawdzą się w salonie, sypialni. Neutralny biały charakter sprawia, że doskonale komponują się z innymi elementami znajdującymi się w danym wnętrzu.

Białe listwy przypodłogowe  uniwersalny element wykończenia każdego wnętrza

Jeśli szukamy uniwersalnego wykończenia, który będzie pasował do podłóg drewnianych, ceramicznych warto zdecydować się na zakup białych listew przypodłogowych.  Pomimo koloru są one niezwykle praktyczne. Z powodzeniem będą pasować do podłóg w kolorze jasnym i ciemnym. Co więcej białe listwy przypodłogowe wykonane mdf-u są również odporne na upływający czas.  szczególnie te wyprodukowane w nowoczesny sposób – nie żółkną, nie płowieją prezentują się niezwykle estetycznie. Listwy białe świetnie prezentują się zestawione do podłóg brązowych, szarych, a także tych w jasnych kolorach beżowych, białych.

Duży wybór modeli listew znajdziesz na stronie https://e-listwy.pl/cokoly-biale-c-66.html

 

Related Posts