gadżety dla dzieci

Gadżety reklamowe, które docenią dzieci

Gadżety reklamowe to bardzo szeroka grupa przedmiotów. Aby dla celów marketingowych były skuteczne, niezbędne jest ich dopasowanie do grupy docelowej. Jedną z takich grup docelowych jest na pewno dziecko, które także za sprawą swoich rodziców jest konsumentem. Dlatego dla wielu branż, to właśnie o uznanie dziecka i jego rodzica trzeba powalczyć.

Istnieje wiele przykładów dobrych i sprawdzonych gadżetów reklamowych, które świetnie sprawdzają się w kampaniach kierowanych do dzieci. W dalszej części przedstawione zostaną przykłady gadżetów godnych polecenia, szczególnie firmom, które działają w branży dziecięcej.

Gry i zabawy

Gry i zabawy dla dzieci to bardzo szeroka kategoria, do której zalicza się znaczna większość dziecięcych gadżetów reklamowych. Celem tych gadżetów jest umilić czas dzieciakom, które potrzebują poruszać się, rozwijać, zaspokajać ciekawość. Wśród flagowych gadżetów dla dzieci znajdziemy piłki, piłki plażowe, paletki do gry, gry planszowe – zwykle w wersji mini, frisbee. Dobrze sprawdzają się też akcesoria sportowe, jak np. jojo, które potrafi zając dziecko na długie godziny, pompka do piłek, popularny w ostatnim roku spinner, trąbki, gwizdki i wiele innych. Różnorodność w tej dziedzinie jest tak bogata, że ogranicza ją tylko wyobraźnia.

Bezpieczeństwo dziecka

Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek zwraca się uwagę na bezpieczeństwo dziecka. Rodzice są coraz bardziej świadomi zagrożeń, dlatego starają się zabezpieczyć dziecko jak tylko się da. Jednym z elementów, które poprawia bezpieczeństwo dziecka w drodze do i ze szkoły są z całą pewnością odblaski. Dzięki nim dziecko jest widoczne dla kierowców nawet po zachodzie słońca na nieoświetlonej drodze. Odblaski można z łatwością założyć na ramię, nogę, lub na plecak. Fajnie sprawdzają się także przywieszki odblaskowe, które są widoczne praktycznie z każdej strony.

dziecko z misiem

Maskotki, pluszaki

Te młodsze dzieciaki także zasługują na pochwałę. Najbardziej zapewne upodobają sobie pluszaki, misie, maskotki. Jest to naprawdę niedrogi zakup, a daje dziecku wiele radości. Reklamowe misie i pluszaki to bardzo skuteczna forma promocji, która można wykorzystać.

Dla tych najmłodszych dobrym akcesorium okazuje się kojec dziecięcy. Dzieci uwielbiają spędzać czas na ulubionych zabawach i grach. Kojec może być dla dziecka sferą rozwoju i zabawy. Dla starszych dzieci świetnie sprawdzą się konstrukcje modułowe, które umożliwiają dobór wielkości kojca.

Related Posts