garaże

Garaże tynkowane – co warto wiedzieć?

Garaże tynkowane z płyt warstwowych to coraz częściej wybierane rodzaje garażu. Zdecydowanie do ich zalet możemy zaliczyć przede wszystkim niskie koszty budowy oraz szybkość montażu. Sprawdź co warto wiedzieć stojąc przed wyborem garażu.

Garaże tynkowane – najważniejsze informacje

Konstrukcja garaży tynkowanych z płyt warstwowych składa się z dwóch ścian, między którymi znajduje się rdzeń pełniący rolę izolacji termicznej. Najczęściej, rdzeń garażu z płyt warstwowych wykonywany jest ze styropianu lub poliuretanu. Dzięki dobrej termoizolacji, garaż tynkowany zatrzymuje ciepło podczas zimy i nie nagrzewa się latem. Garaże tynkowane są bardzo estetyczne i nowoczesne. Bardzo łatwo możemy je dopasować do stylu, w którym został wykończony dom. Do zdecydowanych zalet tego rozwiązania należy również fakt, że garaż tynkowany z płyt warstwowych nie wymaga wylewania fundamentów. Nie można go jednak położyć bezpośrednio na ziemi. Warto wykonać wcześniej betonową posadzkę czy kostkę brukową.

Garaż tynkowany cena

Koszty wykonania garażu tynkowanego jest uzależnione od wielu czynników. Najważniejszym jest oczywiście rodzaj ocieplenia. W zależności od tego czy wybierzemy rdzeń z poliuretanu czy ze styropianu, ostateczna cena będzie się różnić. Do ceny garażu tynkowanego musimy również wliczyć okna, drzwi, bramę garażową czy rodzaj dachu. Cena garażu tynkowanego w firmie Piotr uzależniona jest od projektu, a także powierzchni garażu. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://piotr.com.pl.

Related Posts