klamki okienne retro

Choć może wydawać się to nie dla wszystkich warte uwagi, to nasze okna mają ogromny wpływ na to, jak prezentuje się cała aranżacja naszego wnętrza. Wpuszczają one nie tylko światło dzienne, ale również są akcentem, który podkreśla i w wyjątkowy sposób uzupełnia aranżację. Co więc zrobić, aby nasze okna prezentowały się jak najlepiej? Oto kilka sposobów!

Odpowiednia aranżacja okna

Zacznijmy od samej aranżacji okna. Pierwszym, co przychodzi nam na myśl, są oczywiście odpowiednio dobrane zasłony i firany. Przede wszystkim powinny być one dopasowane do stylu, w którym został zaaranżowany cały pokój. Ciężkie zasłony doskonale sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu glamour, a także uzupełnią nowoczesny styl – warto tu więc zwrócić uwagę na wzór zdobiący materiał. Podobnie z firanami – zdecydowanie polecamy te delikatne i gładkie, ponieważ wpuszczają one zdecydowanie więcej światła. Jednym ze sposobów na ożywienie naszych okien jest także wybór firan krótkich. Pozwolą one na postawienie dekoracji na parapecie. Światełka i designerskie figurki sprawdzą się tutaj idealnie Osoby, które kochają kwiaty i potrafią się nimi zajmować, również pokochają to rozwiązanie. Dostosowane do panujących warunków kwiaty i rośliny będą jedną z najlepszych dekoracji!

klamka okienna z zamkiem

Klamki okienne retro czy nowoczesne?

Klamka okienna ma również znaczenie. Przede wszystkim powinna ona pasować do designu ramy okiennej, aby pięknie współgrać. Niemniej jednak klamki okienne mogą nadać wyjątkowego charakteru przestrzeni okiennej. Klamki okienne retro będą doskonałym uzupełnieniem wnętrza klasycznego, a nawet rustykalnego czy industrialnego. Nowoczesne klamki do drzwi będą świetnie współgrać ze stylem nowoczesnym i skandynawskim. Pamiętaj jednak, aby klamki dobierać nie tylko pod kątem designu, ale również parametrów technicznych!

Klamki okienne znajdziesz na stronie https://handles.pl/38-klamki-okienne.

Related Posts