Jak wykorzystać jonizator wody?

Woda jonizowana wytwarzana przez jonizator wody wpływa bardzo korzystnie na nasze zdrowie. Regularne spożywanie ogranicza rozwijanie się chorób i pozytywnie oddziałuje na samopoczucie. Dzięki dedykowanym urządzeniom, wodę jonizowaną możemy wykonać również w domowych zaciszu. Jak działa jonizator wody i jak woda alkaliczna wpływa na nasze zdrowie?

Jonizator wody działanie i zastosowanie

Jonizator wody to urządzenie, którego działanie opiera się na elektrolizie. Proces ten sprawia, że woda rozdzielana jest na dwie części. Jedna z nich – woda alkaliczna naładowana jest jonami OH o wysokim pH. Druga część to woda kwaśna z niskim pH. Woda alkaliczna pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. Poprawia witalność, działa leczniczo i uzdrawiająco. Unieszkodliwia wolne rodniki, jest więc naturalnym przeciwutleniaczem. Picie wody jonizowanej wpływa na przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie.

Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystając z jonizatora wody możemy zaoszczędzić również na na zakupie wody butelkowanej. Sprawdź dostępną ofertę jonizatorów wody w sklepie Energia Zdrowia: https://energiazdrowia.pl/pl/c/Jonizatory-wody-i-powietrza/60.

Related Posts