Naklejki

Od czasu do czasu odczuwamy potrzebę zmian czegoś w naszych wnętrzach. Kolor na ścianach zrobił się nudny, pojawiła się rysa na meblach a dodatki przestały być modne – w takich wypadkach można zrobić tylko jedno – remont. Nie wszyscy jednak mają do tego cierpliwość i chcą wydać na to majątek.

Przemaluj meble

Jeśli chcesz odmienić swoje wnętrze ale z jakiegoś powodu nie chcesz wymieniać swoich mebli – przemaluj je na inny kolor. Pomalowanie drewnianych mebli na pastelowy lub wyrazisty kolor całkowicie zmienią pomieszczenia, w którym się znajdują. Przed naniesieniem odpowiedniej farby wyczyść meble i pokryj je białym podkładem. Właściwie możesz je pomalować jak chcesz, możesz nawet użyć kilku kolorów.

Przemaluj płytki

Kafelki w kuchni mogą się znudzić, jeśli do tego dojdzie nie musisz kuć ścian, zrywać wszystkiego, zakupić kolejnych i kleić od nowa, wystarczy że… kupisz odpowiednią farbę, która pokryje płytki i sprawi, że będą wyglądać jak zupełnie nowe. Taką farbę można zakupić w różnych kolorach, nie musisz więc przemalować kafelek na jeden kolor. Odrobina fantazji sprawi, że możesz stworzyć naprawdę niezwykły pokój.

Fototapeta i naklejki

Niezwykły charakter wnętrzom może nadać fototapeta, którą można nakleić na gładką powierzchnię. Będzie się idealnie komponować z jednolitymi ścianami o jasnej bądź pastelowej barwie. Fototapety przykuwają wzrok, a odpowiednio dobrane potrafią zmienić nastrój panujący w pomieszczeniu. Producenci oferują fototapety z przeróżnymi wzorami – z krajobrazami, zwierzętami, roślinami, motywami orientalnymi czy abstraktami – https://www.homeprint.pl/fototapety. Natomiast na meblach, ścianach, laptopie a nawet na drzwiach i lodówce można zamieścić naklejki, które nadają każdemu przedmiotowi indywidualny charakter. 

Related Posts