naklejka miarka wzrostu

Miarki wzrostu na ścianę – ciekawe rozwiązanie aby upiększyć pokój

Wybierane jako element dekoracyjny ścian, praktyczny dodatek dzięki któremu rodzice mogą śledzić wzrost swojej pociechy. Mowa oczywiście o miarkach wzrostu.

Od jakiegoś czasu stały się jednym z popularniejszych dodatków dekoracyjnych stosowanych w aranżacji dziecięcego pokoju. Trudno się temu dziwić taka miarka wzrostu z podziałką to nie tylko świetna ozdoba dekoracyjna ściany ale przede wszystkim super praktyczny gadżet.

Jaki wzrostomierz wybrać?

W sklepach internetowych jest całe mnóstwo akcesoriów do wykonywania pomiarów wzrostu. Mamy do wyboru typowe wzrostomierze, drewniane miarki wzrostu, w sprzedaży dostępne są również miarki wzrostu w formie naklejki. Te ostatnie okazują się być najbardziej praktyczne. Naklejki miarki wzrostu montuje się bardzo szybko nie trzeba nic przybijać do ściany i używać dodatkowego kleju. Wystarczy oderwać folię naklejki i przykleić w dowolne miejsce na ścianie. Dużą zaletą tychże naklejek jest możliwość nie tylko szybkiego montażu ale także demontażu bez ryzyka zniszczenia ściany.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wzrostomierza? Na pewno na materiał z jakiego jest wykonany. Miarka wzrostu w formie naklejki dobrze, by była wykonana z materiału/folii odpornej na wilgoć i przetarcia. Wtedy też taki gadżet nie będzie się tak niszczył i posłuży na kilka lat. Przy wyborze miarki warto zwrócić uwagę nie tylko na jej docelową wysokość ale to czy posiada ona podziałkę.

Miarki wzrostu – zainspiruj się!

Jest to gadżet, który można kupić w każdym sklepie, który oferuje dodatki dekoracyjne do dziecięcego pokoju. Yoko Design to jeden z takich sklepów, tutaj można kupić te i wiele innych gadżetów, dekoracji ściennych, które sprawią, że pokój dziecięcy będzie wyglądać bajkowo. Oto przykładowe produkty dostępne w sklepie Yoko Design – https://yokodesign.pl/naklejki-na-sciane-miarki-wzrostu/

Miarka wzrostu – jaka cena?

Ile trzeba zapłacić za miarkę wzrostu? Takie pytanie pojawia się dość często. Niestety nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi. W wielu sklepach można kupić tego typu gadżet. Cena zależy w dużej mierze od wielkości, od materiału z jakiego jest wykonana a także innych aspektów np. dekoracyjnych. Dostępne są miarki wzrostu w formie naklejki dodatkowo ozdobione obrazkami i z ciekawymi print’ami.

Related Posts