sylwester

Sylwester – o jakie dekoracje zadbać?

Już niebawem sylwester, wraz ze znajomymi czy rodziną świętować będziemy nadejście Nowego Roku. Jedni wybiorą się na przyjęcie organizowane na sali, gdzie wszyscy goście będą w eleganckich strojach. Inni z kolei spędzą ten wieczór w domu z najbliższymi, a jeszcze inni wybiorą się na imprezę plenerową. Tak naprawdę opcji jest wiele. Balony foliowe, serpentyny czy konfetti – o jakie dekoracje warto zadbać?

sylwester

Motyw przewodni

Często w restauracyjnych salach, gdzie organizowana jest zabawa sylwestrowa proszą nas o przebranie się. Oprócz tego – w domowym zaciszu też wyprawiamy przyjęcie tematyczne. Warto wtedy zadbać nie tylko o odpowiedni strój, ale także o dekoracje w tym stylu. Należy pomyśleć o odpowiednich serwetkach czy jednorazowych kubkach bądź talerzykach.

Balony

Świetnie sprawdzają się wnętrza wypełnione balonami. Balony foliowe możemy wieszać dosłownie wszędzie, oprócz tego nierzadko mają ciekawe kształty lub są związane z naszym motywem przewodnim. Jeśli będą wypełnione helem dostarczą nam niemałej zabawy, każdy przecież wie, jak hel zmienia ludzki głos.

Od niedawna jest moda na balony cyfry, które zawładnęły niemal wszystkimi imprezami urodzinowymi, w związku z tym – czemu by nie pomyśleć o nich podczas noworocznej zabawy?

balony foliowe

Dekoracje wiszące

Balony foliowe czy balony cyfry to tylko jedna z propozycji do ozdobienia ścian. Świetnie sprawdzą się również wszelkiego rodzaju girlandy czy serpentyny. Ostatnio popularne są także wystrzałowe konfetti, które znajdują się w tubie. Może warto pomyśleć o północnym wystrzale?

A co z fajerwerkami?

Coraz więcej miast decyduje się na zaprzestanie puszczania fajerwerków. Władze w ten sposób pokazują, że liczą się także z naszymi małymi przyjaciółmi, dla których cała otoczka sylwestrowa jest przerażająca. Chodzi tutaj oczywiście o zwierzaki, takie jak psy, koty czy inne, które mamy w domu. Czują się one wtedy niespokojnie, często chowają się w jakichś miejscach, dlatego warto to uszanować. Może zimne ognie pozwolą ci zastąpić fajerwerki i petardy.

Jak widać, sposobów dekoracji wnętrz na noworoczną zabawę mamy sporo. Balony foliowe, balony cyfry, girlandy, serpentyny, a także konfetti – to wszystko warto kupić by pięknie udekorować miejsce naszej zabawy. Pamiętajmy także o jedzeniu i o najważniejszym – szampanie!

Related Posts