kuchnia

Małe kuchnie – ciekawe aranżacje

Kuchnia jest bardzo ważnym miejscem dla wszystkich domowników. To tam tworzą się posiłki, które tak chętnie wspólnie zajadamy. Niestety często jest tak, że nasze kuchnie nie spełniają prawie żadnych naszych oczekiwań. Są małe, niefunkcjonalne i nie prezentują się ciekawie. Wtedy najlepszym wyjściem z sytuacji mogą okazać się kuchnie na wymiar. Katowice to miasto, które zamieszkuje około 300 tysięcy mieszkańców, dlatego też nie jest nam lekko jeżeli chodzi o znalezienie odpowiedniej firmy, która w sposób kompleksowy mogłaby umeblować od podstaw naszą małą przestrzeń kuchenną.

 

Schowane gniazdka

Jednym z najważniejszym elementów na samym początku jest zaplanowanie dobrego rozlokowania gniazdek po całym pomieszczeniu, tak aby nie utrudniały nam codziennych czynności i oczywiście były odpowiednio dopasowane odległościowo do konkretnych urządzeń AGD. Ukrycie gniazdek umożliwi nam na zachowanie odpowiedniej estetyki w kuchni, a także zabezpieczy nas przed przypadkowym zamoczeniem takich miejsc.

 

Blaty z funkcją wysuwania

Mała przestrzeń nie musi być dla nas mało funkcjonalna. Dzięki wysuwanym blatom, możemy zyskać dodatkową przestrzeń do przygotowywania naszych potraw. Blaty mogą być schowane w szafkach i półkach, które w momencie odsunięcia można wysunąć i dzięki temu zyskać dodatkową przestrzeń.

 

Ukryte okapy

Okapy z możliwością schowania do szafki mogą nam znacznie ułatwić funkcjonowanie w kuchni, szczególnie jeśli są zamontowane stosunkowo nisko i mogą zagrażać naszemu bezpieczeństwu. Najczęściej powoduje to urazy głowy, które mogą okazać się całkiem nieprzyjemne w skutkach dla naszego zdrowia.

 

blaty kuchenne

Kuchnie na wymiar – Katowice, Śląsk

Mebe to firma, która od lat zajmuje się aranżacją przestrzeni, w tym kuchni. Firma prowadzi usługi kompleksowe w zakresie projektowania, wykonania oraz montażu mebli. Kuchnie na wymiar – Katowice są dostępne także w obrębie całego Śląska. Wysoka jakość wykonania oraz wykorzystanie najlepszych sprzętów AGD oraz mebli to cechy, które jak najbardziej mogą określić firmę. Pomieszczenia, w tym kuchnie są projektowane w sposób nowoczesny, ale przede wszystkim funkcjonalny, aby spełnić oczekiwania klientów.

Related Posts