Nowoczesne meblościanki do salonu – postaw na funkcjonalność i estetykę

Meblościanka jest meblem, który kojarzy się wielu z nas z PRL-em. Nic w tym dziwnego, w tamtych czasach było to niezwykle modne rozwiązanie. Obecnie nowoczesne meblościanki do salonu powoli wracają do łask. Oczywiście, w nowej i odświeżonej formie. Sprawdź, dlaczego warto postawić na meblościanki do salonu. Zobacz, gdzie znajdziesz ciekawe propozycje w atrakcyjnej cenie.

Przestronny salon

Nowoczesne meblościanki do salonu doskonale komponują się z popularnymi stylami i przestrzenią salonową, zarówno w domu, jak i w mieszkaniu. W zestawie znajdziemy różne elementy, najczęściej są to: szafa, witryna, szafka pod telewizor oraz komoda i stolik kawowy.

To, co wyróżnia nowoczesne meblościanki do salonu od rozwiązań znanych z czasów PRL-u to ich lekkość. Zestawy nie są masywne, nie zajmują sporo przestrzeni (dawniej meblościanka zajmowała całą ścianę), dzięki czemu nie będziemy odnosić wrażenia, że meble przytłaczają całą przestrzeń. Mimo redukcji gabarytów meble wciąż wyróżniają się sporą ilością miejsca. Bez problemu zmieścimy wszystkie potrzebne przedmioty.

Co więcej, na rynku dostępne są również zestawy, składające się z wiszących elementów. Podwieszana szafka pod telewizor bądź półka na książki pozwala nam maksymalnie zagospodarować przestrzeń. Dlatego też warto wybierać meblościanki nawet do małych salonów.

Bogaty wybór meblościanek

Na rynku można znaleźć wiele wariantów nowoczesnych meblościanek do salonu. Ciekawe propozycje oferuje sklep internetowy Minio: https://minio.com.pl/pl/69-mebloscianki. Dostępne są u nich meblościanki w różnych kolorach i stylach. Sporym zainteresowaniem cieszą się w szczególności białe meblościanki Vera (dostępne jest kilka wariantów), Rodos, KEA, czy MILOS w kolorze białego dębu.

Oczywiście, to nie wszystkie dostępne opcje. Serdecznie zapraszamy na stronę sklepu internetowego Minio, aby przekonać się, co ciekawego mają w ofercie.

Related Posts