ramka zatrzaskowa

Ramka zatrzaskowa OWZ: czym jest, jak jej używać?

Ramki zatrzaskowe OWZ to niezwykle funkcjonalne produkty, które można używać na użytek własny bądź komercyjny w szeroko pojętej reklamie. Czym tak naprawdę są ramki OWZ? W jaki sposób można ich używać? Tego i więcej dowiesz się z naszego najnowszego tekstu. Zapraszamy do czytania!

Czym są ramki OWZ?

Ramka zatrzaskowa OWZ – https://www.avilo.pl/pl/4-ramki-owz – to dość znane pojęcie w branży reklamowej. To skrót od 3 czynności, które wykonuje się w obsłudze tego typu ramek, czyli otwórz, włóż i zamknij. Tak naprawdę do tych 3 kroków sprowadza się korzystanie z tych ramek.

Najczęściej ramki zatrzaskowe wykorzystuje się do oprawiania zdjęć i wieszania ich na ścianie. To, co wyróżnia ramki OWZ to materiał ich wykonania (są zrobione z aluminium) i wykorzystuje się do zaprezentowania grafik reklamowych, różnych informacji dotyczących naszej firmy, rozpisek etc. Ramki są chętnie wykorzystywane w urzędach, publicznych placówkach, szkołach, firmach, lokalach usługowych, placówkach handlowych etc.

W jaki sposób używać ramki zatrzaskowej?

Skoro już wiesz, do czego służą ramki zatrzaskowe OWZ, to czas opisać sposób ich używania. W pierwszej kolejności należy włożyć do niej wydruk. Tutaj bardzo ważna kwestia: sprawdź, czy format wydruku odpowiada formatowi ramki.

Z uwagi na charakter działania ramka nazywana jest również zatrzaskową. Dlatego też przed włożeniem grafiki do ramki OWZ, musisz uchylić na zewnątrz każdy z 4 brzegów, wyjąć folię antyrefleksyjną, a potem włożyć wybrany przez Ciebie wydruk. Następnie musisz położyć na wydruk folię antyrefleksyjną i zatrzasnąć brzegi ramki, by przymocować grafikę.

Pamiętaj, że aluminiowa ramka zatrzaskowa ma również specjalne otwory montażowe. Dzięki nim z łatwością zamontujesz ramkę na stałe do ściany – będziesz do tego potrzebować standardowych kołków rozporowych.

Co warto tutaj podkreślić, na rynku znajdziesz wiele ramek w różnych formatach. Możesz zamówić ramkę w formacie A4, A3, A2, A1, A0 lub B1, B2.

Related Posts