elegancki upominek zestaw do wina

Reklamowe gadżety, które znajdą zastosowanie w Twoim domu

Na wstępie tego artykułu trzeba jasno zaznaczyć, że nie mówimy tutaj  tanich akcesoriach niskiej jakości, które produkowane są masowo i rozdawane za darmo przypadkowym osobom. Reklamowe gadżety mogą być dobrej jakości i pełnić rolę upominków dla klientów firmy co jest wyrazem podziękowania, lub zachęcenie do skorzystania z usług lub produktów firmy. Dobre jakościowo przedmioty, które trafia dodatkowo w gusta klienta będą z cała pewnością docenione, a marka w tym momencie zyskuje, co może zaprocentować w najbliższej przyszłości. Artykuły reklamowe są w zasadzie nieograniczone jeśli chodzi o formę, przeznaczenie, rodzaj czy możliwości zastosowania. Zatem mamy do czynienia także z gadżetami, które pomogą nam w wystroju czy zagospodarowania wnętrza. W dalszej części przedstawiamy przykłady.

Zegary ścienne – idealny upominek reklamowy na targach wystroju wnętrza i designu

Uznaliśmy, że zegary ścienne w formie gadżetu reklamowego mogą być nadzwyczaj ciekawym narzędziem marketingowym na targach związanych z wystrojem wnętrz i aranżacją. Na targi takie przychodzą osoby często będące w trakcie aranżacji swojego nowego mieszkania, lub krótko przed nim, a taki upominek na pewno będzie strzałem w dziesiątkę. Zegar na pewno nie jest pierwszą rzeczą, o której myślą przyszli właściciele mieszkania, bowiem nie jest też przedmiotem pierwszej potrzeby, jak np meble, łóżko, oświetlenie, jednak istnieje tutaj szansa na zaimponowanie odbiorcy  zwrócenie uwagi, że otrzymuje rzecz, której być może nie posiada, a prędzej czy później będzie go potrzebował. Jeszcze lepiej, jeśli istnieje możliwość zaoferowania kilka modeli w różnych kolorach takich zegarów, wówczas klient może wybrać taki, jaki najbardziej mu odpowiada. Taki zabieg podnosi lojalność klienta wobec firmy.

zegar ścienny gadżet reklamowy

Stacje pogody – przydatne, nowoczesne i praktyczne akcesoria domowe

Stacja pogody może być idealnym prezentem dla klientów firm działających w branży elektronicznej. Nowinki techniczne, ułatwienie sobie życia i podniesienie komfortu we własnym domu są wysoko cenione. Stacja pogody dostarcza takie informacje na temperatura na zewnątrz i  środku mieszkania, poziom wilgotności powietrza, ciśnienie atmosferyczne i wskazuje także pogodę oraz jej prognozę. Jest na pewno przedmiotem idealnie pasującym do nowoczesnych mieszkań, nowoczesnych aranżacji i przyniesie domownikom wielu korzyści planując codzienne wyjścia z domu.

Zestawy do wina – elegancki upominek na wysokim poziomie

Klienci o wyższych wymaganiach mogą oczekiwać czegoś specjalnego. Coś co wykracza poza utarte schematy, z których korzysta większość firm. Pomysłem na zaskoczenie klienta może być elegancki zestaw do wina. ładnie opakowany robi naprawdę niezłe wrażenie. W zestawie do wina mieszczą się najczęściej następujące elementy:

  • nóż kelnerski,
  • zatyczka do butelki,
  • termometr,
  • otwieracz,
  • opaska na szyjkę butelki.

Wino jest spożywane przy różnych okazjach, uroczystościach, romantycznych kolacjach, do obiadu, czy podczas relaksu w wolny wieczór. Zestaw akcesoriów do wina przypadną do gustu miłośnikom win, dlatego do takich klientów najlepiej jest kierować tego typu wyszukane gadżety reklamowe.

elegancki upominek zestaw do wina

Przedstawiliśmy dzisiaj przykłady akcesoriów, które można wykorzystać w formie gadżetów reklamowych. Pomysłów na tego typu podarunki może być znacznie więcej, które będą pasować do tematyki wnętrzarskiej. Najważniejsze jest to, żeby dopasować się tematycznie do oczekiwań klienta i wstrzelić się w jego zainteresowania lub potrzeby. Sam przedmiot nie jest dużo warty, jeśli nie będzie odpowiedni dla odbiorcy, warto ten temat dobrze przemyśleć i przeanalizować, aby cała akcja zakończyła się sukcesem.

Related Posts