Serpentyna w sprayu – must have na każdej imprezie

Dekoracje na różnego rodzaju przyjęciach jak np. baby shower, wieczór panieński czy sylwester, to podstawa dzięki, której możemy zmienić nasze zwykłe przyjęcie w profesjonalnie zorganizowaną imprezę, która zachwyci gości. Doskonałym rozwiązaniem aby urozmaicić przyjęcie są serpentyny w sprayu, które nie tylko świetnie wyglądają, ale też są bardzo wygodne. Dzięki temu możemy szybko zaaranżować salę na przyjęcie. Gdzie można kupić serpentynę w sprayu i jak dobrze udekorować salę na przyjęcie? 

 

Serpentyny w sprayu – jak urządzić baby shower?

 

Tradycja związana z organizowaniem baby showera przyszła do Polski ze Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam dla przyszłej mamy zaczęto organizować przyjęcia – niespodzianki, na których wręcza się przydatne prezenty i bawi w różnego rodzaju gry. Tego typu imprezy wyróżniają się też bogatymi dekoracjami, które tworzy się zazwyczaj pod płeć dziecka. Przykładowo jeśli przyszła mama oczekuje dziewczynki, zazwyczaj ozdoby są w różowym kolorze, jeśli jednak oczekuje chłopczyka – wszystko ustrojone jest w niebieskim kolorze. Oczywiście to stereotypowe podejście nie jest regułą i dzisiaj ozdoby mogą być w dowolnych kolorach. Wracając jednak do samej istoty baby showera – według tradycji ma to być niespodzianka, dlatego jak w przypadku każdego tego typu przyjęcia – ważny jest tutaj czas. Serpentyny pozwalają szybko i efektownie przystroić miejsce, w którym ma się odbyć przyjęcie. Tematyczne serpentyny w sprayu, możesz znaleźć w sklepie Towar na Festyny: https://towarnafestyny.pl/pl/c/Serpentyny/414

 

Dekoracje na przyjęcia – serpentyny, balony i inne gadżety

 

Serpentyny w sprayu są tak często wybierane głównie dlatego, że przystrojenie z nimi domu jest szybsze niż w przypadku innych ozdób. Serpentyna w sprayu przypomina puszkę lakieru do włosów lub innego sprayu. Użycie również jest podobne, bo po prostu naciska się dozowniki i z odpowiedniego otworu zaczyna wystrzelać konfetti. Aktualnie, w wielu sklepach możemy znaleźć różne rodzaje serpentyn. Niektórych może przerazić sprzątanie tego typu dekoracji, jednak sprzątnie serpentyn w sprayu nie różni się od porządku po klasycznych ozdobach. Niektóre elementy można wciągnąć do odkurzacza, inne należy przetrzeć lekko wilgotną szmatką. Dobrej jakości serpentyna w sprayu, nie powinna zabarwić np. kanapy czy zasłon, dlatego warto zamawiać tego typu gadżety ze sklepów, które na co dzień zajmują się ozdobami. 

Related Posts