Trendy aranżacji ścian w sypialni w 2020

Każdy rok przynosi nowe trendy, dotyczą one także branży wnętrzarskiej. Aranżacja sypialni rodzi niemało dylematów, zwłaszcza jeśli chodzi o pomysł zdobienia ścian. Dlatego jeśli stoisz przed pomysłem aranżacji sypialni sprawdź koniecznie jakie rozwiązania wpisują się w trendy na 2020 rok.

Fototapety

Niezmiennie od kilku lat w modzie pozostają fototapety. Jak mawia większość osób: Fototapety dodają nowoczesnego wyglądu całemu pomieszczeniu, potrafią sypialnie optycznie powiększyć. Jak się okazuje jest to element, który nie tylko dodaje estetyki całemu wnętrzu ale bardzo często praktycznego charakteru.

Tapeta na jednej ścianie

Pomału odchodzi się od tapetowania całego pomieszczenia. Obecnie najmodniejszym rozwiązaniem jest tapetowanie jednej ściany. Najlepiej tej przy której stoi łóżko sypialniane. Tapeta na jednej ścianie dość mocno podkreśla charakter wnętrza, szczególnie jeśli wybieramy do tego motyw z mocnym wzorem 3d.

Naklejki ścienne

Dla osób, które nie chcą wprowadzać diametralnych zmian na ścianie sypialnianej. Dobrym wyborem są naklejki na ścianę. Ich zaletą jest prosty i szybki montaż, w sytuacji kiedy dany motyw nam się znudzi bez większego problemu możemy go odkleić i zmienić na inny. Najmodniejsze w tym sezonie naklejki na ścianę to dmuchawce, naklejka drzewo

Przykładowe inspiracje sprawdzić poniżej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oba wzory dostępne są w sklepie z naklejkami Yokodesign.pl

Cegła na ścianie

Cegłę na ścianie najczęściej można spotkać w aranżacjach salonu. Jednak w tym roku trend modowy dotyczy również aranżacji wykonanych w sypialni. Najmodniejsze w tym sezonie są drobne cegły w kolorze białym montowane na ścianie przy łóżku. Wbrew pozorom taka aranżacja sprawia, że sypialnia staje się jeszcze bardziej przytulnym pomieszczeniem.

Jak widać pomysłów na ozdobienie ścian w sypialni jest bardzo wiele. Najważniejsze aby podczas aranżacji zbytnio nie przesadzać z dodatkami i kolorami. Aranżacja ścian powinna być spójna z wyglądem całego wnętrza, do tego wykonana w parze z naszym gustem.

Related Posts